Evden Eve Taşımacılık
Evden Eve Taşımacılık

Mersin Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık sistemimizle, ev sahibi olmak ev kurmak ne kadar zor ise taşınma işleri de bir o kadar dikkat gerektiren ve titizlikle yapılması gereken bir husustur.

Mersin evden eve nakliyat oluşturduğu planlı ve programlı sistemi ile her türlü ihtiyacınıza zamanında yetişecek, sizlere mersin’de evden eve nakliye işlerinizde güvenle hizmetler verecektir. Taşınma öncesi firma çalışanları evinize gelecek ve taşınma esnasında hiçbir problem yaşanmaması için tüm eşyalarınızı hesaplayarak gerekli nakliye aracını sizin için rezerve edecektir. Böylelikle ne eşyalarınız ne ikinci nakliye aracına sarkacak ne de az eşyaya büyük ebatlı araç parası ödeyeceksiniz. Profesyonel ekibi büyük bir titizlikle eşyalarınızı nakliye aracına koymadan önce özel paketleme sistemiyle tek tek muhafazalı hale getirecek, taşıma sırasında oldukça dikkatle teslim edileceği yere götürecektir.

Küçük büyük tüm eşyalarınızı muhafazalı hale getirip araca göndermeden önce eşyalarınız çeşitli gruplara göre ayırıp; kırılacak ve hassas gruba ayrılan eşyalarınız çok daha emniyetli bir şekilde muhafaza edilecektir. Herhangi sıkıntılı bir durumda sigorta bedeli tamamı ile belirlenmiş olup müşteri memnuniyetimizin çok daha fazla önemli tutulduğu şirketimizde herhangi mağduriyet durumunda yardımcı olunacaktır.

Taşıma öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçlarınızı belirleyecek olan şirketimiz birçok koluyla sizlere eksiksiz hizmet sunacaktır. Mersin Umut Evden Eve Nakliyat ekibi olarak, Evinizden veya bulunduğunuz bir yerden hiç taşınmamışsınız gibi yorgunluğunuz, acabalarınız ve endişeniz olmadan eşyalarınız eski sağlamlığıyla yeni mekanınızda yerlerini alacaktır. Mersin evden eve nakliye sizlere üstün bir kaliteyle hizmet sunmak için oluşturduğu profesyonel personeli, planlı programlı işleri ve araçlarıyla üstün bir hizmet sağlayacaktır.

Günümüzde birçok nakliye firmasının özensizce çalışmaları beklide sizin için maddi ve manevi değeri çok fazla olan eşyalarınızı tehlikeye sokmaktadır. Mersin evden eve sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak ve yarı yolda bırakmayacaktır. Taşınma öncesinde ve sonrasında müşterilerimizin teşekkürleri ve güler yüzü bizler için çok önemlidir. Bir canlı taşıyormuşçasına büyük titizlikle nakliyatınızı kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek de ayrıca hedefimiz olup müşteri memnuniyeti de her zaman bizler için değerli hale gelmiş bulunmaktadır. Mersin evden eve nakliyat olarak verdiğimiz hizmetler arasında; Parça Eşya taşımacılığı, Evden eve nakliyat, Büro ve ofis taşımacılığı, Tekstil Taşımacılığı, Banka Fabrika Taşımacılığı, Fuar Stand Taşımacılığı, Depolama Hizmetleri, Taşınma öncesi personel gönderimi ile eşyalarınızın ebatlarının ve ihtiyaçlarınızın belirlenmesi bunlara göre hizmet kalitesini sizlere oluşturmaktır.

18.Kata Kadar Asansörlü Taşımacılık

Mersin Evden Eve Nakliyat da küçük büyük her türlü eşyanızı taşıyacak kapasiteli araçlarımız bulunmaktadır. Reklamlı veya reklamsız araçlarımızla müşterilerimiz istediği takdirde müşteri bilgileri gibi firma bilgileri de saklı tutulmaktadır. Eşyalarınız firmamızın deneyimli ekipleri tarafından eşyalarınızın özelliğine göre paketlenmektedir. Mersin’in ilk 18. kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık sistemi.

Apartman dairesinde ve üst katlarda oturuyorsanız eşyalarınızı tek tek aşağı indirmek hem zahmetli hem de yorucudur. Bu yüzden üst katlarda oturan ve eşyalarını güvenle taşımak isteyen müşteriler genellikle asansörlü nakliyat hizmeti almaktadır. Fakat her nakliyat şirketinde ya asansörlü nakliyat aracı bulunmamaktadır yada ulaşabildiği katlar daha alçaktadır.

Türkiye’de nadir bulunan Böcker marka asansörümüzle Mersin evden eve nakliyat firması olarak 18. kata kadar asansörlü nakliye hizmeti vermekteyiz. Yeter ki evinizin durumu müsait olsun. Asansörümüzü sabitleyebileceğimiz yer olduğu sürece (balkon, geniş pencere vs.) eviniz 18. katta olsa dahi asansör kurarak eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyoruz. mersin evden eve asansörlü nakliyatta Umut Nakliyat..